PremiumCollagen5000 skład cena efekty najlepszy kolagen rybi na rynku
5 (100%) 1 vote[s]

Nazwa kolagen pochodzi od greckiego słowa kollo, a oznacza klej. Kolagen to głównym białkiem tkanki łącznej, powszechnym składnikiem organizmów wszystkich kręgowców.

Wyróżnia się wysoką odpornością na rozciąganie. Jest to główny element ścięgien jak również substancja odpowiedzialna za takie sprawy jak wygląd skóry (jego niedobór prowadzi do powstawania zmarszczek). W krystalicznej postaci kolagen jest zawarty w rogówce oka. Jest wiodącym składnikiem różnego rodzaju kosmetyków (kremów i maści przeciwzmarszczkowych) i jest bardzo doceniany w chirurgii kosmetycznej (np. jako wypełniacz ust).

premiumcollagen5000

Kolagen rybi

Kolagen rybi jest sprzedawany w licznych postaciach – w tabletkach, w żelu czy w postaci płynnej. Ostatnimi laty coraz bardziej znany jest kolagen w proszku. Wszystkie jego postacie nie podlegają procesowi metabolizmu. Nie jest on wydalany, jednak niemalże w stu procentach wchłaniany przez organizm. W swojej naturalnej postaci kolagen rybi występuje w trzech kolorach, zależnie od części ryby z której jest pozyskiwany. Platynowy i grafitowy kolagen rybi pochodzą z brzucha ryby, zaś srebrny z jej boków. Wszystkie posiadają niemal takie same właściwości, lecz platynowy jest najsilniejszy.

Wpływ kolagenu rybiego na organizm człowieka

Morski kolagen w proszku do picia, kapsułkach czy też w formie płynu ma ogromny wpływ na lepsze funkcjonowanie i sprawność stawów. Ponadto wpływa także na inne części ciała ludzkiego.

•Wpływ kolagenu rybiego na skórę ludzką – zawartość kolagenu znacznie spada w czasie menopauzy u kobiet i w tym czasie pojawia się na skutek tego najwięcej zmarszczek. Kolagen, szczególnie pochodzenia rybiego, bardzo spowalnia ten proces, przez wzmacnianie struktury skóry, zwiększanie jej elastyczności jak również usuwanie przebarwień.

•Wpływ kolagenu na cellulit – cellulit powstaje także w wyniku ubytków kolagenu w skórze, a co za tym idzie utraty pewnych właściwości tkanki łącznej. W konsekwencji zażywania kolagenu można uzyskać równowagę w ciele oraz zapobiec pojawianiu się cellulitu. Prócz tego substancja ta wpływa na zmniejszenie pojawiania się zgrubień oraz guzków podskórnych.

•Kolagen a gojenie ran – kolagen wywiera wpływ na przyspieszenie procesu gojenia ran. Dzięki jego zażywaniu włókna kolagenowe są prawidłowo ułożone, co wpływa na mniejszą widoczność i wygładzenie blizn i ran.

•Wpływ kolagenu na włosy – kolagen wpływa na strukturę włosa, który dzięki niemu staje się silniejszy, mocniejszy i mniej łamliwy.

PremiumCollagen5000

premiumcollagen5000

 

PremiumCollagen5000 to suplement diety dla osób, które chcą w bezpieczny i skuteczny sposób zadbać o kondycje skóry, włosów a także paznokci.

PremiumCollagen5000 Official

PremiumCollagen5000 skład

Podstawowy skład to głownie najwyższej jakości kolagen, uzyskiwany z ryb morskich. Dodatkowo w produkcie znajdziemy witaminę C. PremiumCollagen5000 występuje w formie proszku który można dodać do kawy, napoju czy też jogurtu.

PremiumCollagen5000 Official

PremiumCollagen5000 : CENA

PremiumCollagen5000 działanie

PremiumCollagen5000 w swoim składzie zawiera czysty kolagen z ryb morskich. Kolagen jest dodatkowo podstawowym białkiem w organizmie człowieka. Jest odpowiedzialny za elastyczność oraz strukturę Twojej skóry. Witamina C wpiera produkcję kolagenu, utrzymując prawidłowe funkcjonowanie skóry.

PremiumCollagen5000 dawkowanie

Zaleca się przyjmować 2 łyżeczki PremiumCollagen5000 jeden raz dziennie. Proszek można dodać do wody, soku lub jogurtu.

PremiumCollagen5000 efekty

Redukcja zmarszczek

Jędrna i gładka skóra

Młody wygląd

premiumcollagen5000

Sprawą niezwykle istotną jest przyswajalność kolagenu. Kolagen do picia jest świetnie przyswajalny, znacznie bardziej niż np. w postaci kapsułek. Poza tym morski kolagen w proszku świetnie wnika w głąb skóry, a to na skutek DNA podobnego do ludzkiego, co pozwala na szybkie uzupełnianie wszelkich niedoborów. Istotne jest również by przyglądać się substancją dodatkowym – zawartość witaminy C np. zwiększa wchłanianie kolagenu, zawartość glukozaminy ma świetny wpływ na stawy ich kondycję.

PremiumCollagen5000 DE

PremiumCollagen5000 EN